ODTÜ İlkbahar 2017
Tenis Turnuvası


Maç Programı

Maç Programı

Bir önceki gün 22:00'a kadar programı takip etme sorumluluğu katılımcılara aittir. Bir önceki gün 22:00'dan sonra veya aynı gün yapılan güncellemeler ilgili oyunculara cep telefonu vasıtasıyla iletilir.

 

 

30 Nisan Pazar

Görevliler :

09.00-13.00 Güneş Kösterit 0 534 976 98 38

13.00-18.00 Berna Yılmaz 0 531 245 80 39

18.00-22.00 Zeynep Evirgen 0 534 395 41 17

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TKA
Fiona Polloshka - Berna Yılmaz
Fiona Polloshka WO
10.00
TEA
Mehmet Vural - Kemal Türkay
Takiben(en erken 11.30)
TEA
Alley Elsabagh - Cihan Aydar
Takiben
TEM
Fateh Nasir - Mustafa Savran
Takiben(en erken 14.00)
Takiben
TEA
Yusup Allyyev - Alper Yurtseven
Takiben(en erken 16.30)
Hakan Karslı - Hande Uz / Levent Yalçın- Evren Soytok
Takiben
TEA
Levent Aydın - Sami Bostancı
Takiben(en erken 19.00)
Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB
Barış Sarp Sevimli - Alper Yıldırım
Oynanıyor
10.00
TEB
Yavuz Yavuz - Dağhan Yaşar
Takiben(en erken 11.30)
TEB
Batu Bozkürk - Nadir Çetinkaya
Takiben
TEA
Atabek Ejlal - Ümit Kantoğlu
Takiben(en erken 14.00)
Takiben
TKB
Aylin Açıkgöz - Burcu Gürs
Takiben(en erken 16.30)
TEM
Gültekin Agah Selçuk - Kaan Erdoğan
Takiben
Ahmet Emre Topbaş - Merve Okatan / Eyüp Dinçerler - Asya Dede
Takiben(en erken 19.00)
TEA
Ozan Çalık - Anıl Bingöl
Ozan Çalık WO
Takiben

 

1 Mayıs Pazartesi

Görevli : Anıl Burak Gökçe

0 535 298 25 35

 

 

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
ÇEA
Fatih Duru - Mehmet Vural / Bilgehan Turhan - Dündar Emre
17.00
ÇEA
Güneş Kösterit - Kutlu Kösterit / Önder Sevimli - David Seo
Takiben
TEC
Murat Güreken - Ayhan Berke
Takiben(en erken 19.30)
Gültekin Agah Selçuk - İlgi Yiğitbaşı / Asya Dede - Eyüp Dinçerler
Takiben

İkinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
Kaan Erdoğan - Deniz Gözübüyük / Evren Soytok - Levent Yalçın
17.00
ÇEA
Kaan Erdoğan - İbrahim Deniz Yılmaz / Kemal Türkay - Fateh Nasir
Takiben
TKA
Özlem Pınar - Berna Yılmaz
Takiben(en erken 19.30)
TEC
Eren Akbulut - Pamir Emre Özgül
Takiben

2 Mayıs Salı

Görevli : Begüm Sevimli

0 506 541 79 03

 

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
ÇEB
Mustafa Zemin - Uğur Bektaş Cantürk/ Ali Arifoğlu - Nadir Şarifi
17.00
ÇEA
Önder Sevimli - David Seo / Anıl Burak Gökçe - Eren Dönertaş
Takiben
ÇEA
Yalçın Çakır - Murat Hizal / Ömer Toker - Mustafa Yüce
Takiben(en erken 19.30)
TKA
İlgi Yiğitbaşı - Asya Dede
Takiben

İkinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
ÇEB
Onur Torun - Oğulcan Kemal Aşa / Önder Altunbilek - Niyazi Gürsoy
17.00
TEB
Ahmet Durap - Kaan Tuncalı
Takiben
TEC
Alper Önen - Taylan Suphi Tatar
Takiben(en erken 19.30)
TEA
Kemal Türkay - Ozan Çalık
Takiben

3 Mayıs Çarşamba

Görevli : Anıl Burak Gökçe

0 535 298 25 35

 

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEA
Yılmaz Hatunoğlu - Mustafa Yüce
17.00
TEC
Gökberk Kuyumcu - Hakan Özkan
Takiben
TEM
Burak Balcıoğlu - Sinan Nufal
Takiben(en erken 19.30)
TEA
Doruk Yazıcı - Ümit Atik
Takiben

İkinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
ÇEB
Yiğit Ergin - Yarkın Ergin / Ali Arifoğlu - Nadir Şarifi
17.00
TEB
Batu Bozkürk - Uğur Kovancı
Takiben
TEB
Beyazıt Keskin - Önder Altunbilek
Takiben(en erken 19.30)
ÇEA
Yasin Güney - Faruk Bozoğlu / Kenan Sevindik - Yaşar Yıldıran
Takiben

4 Mayıs Perşembe

Görevli : Dilara Özcan

0 532 652 01 70

 

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEA
Yılmaz Hatunoğlu - Ömer Toker
17.00
ÇEA
Bilgehan Turhan - Dündar Emre / Evren Ekici - Cihan Aydar
Takiben
ÇEA
Burak Balcıoğlu - Serkan Algan / Cem Kazancıoğlu - İbrahim İnce
Takiben(en erken 19.30)
TEA
Cumhur Özbey - Alper Oğuz
Takiben

İkinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEA
Hüseyin Bütüner - Utku Tahir Anayurt
17.00
TEB
Emre Işık - Utku Eğilmez
Takiben
ÇEB
Onur Torun - Oğulcan Kemal Aşa / Ali Ata Adam - Gökberk Kuyumcu
Takiben(en erken 19.30)
ÇEA
Tuna Boylu - Behçet Karataş / Ozan Çalık - Ümit Atik
Takiben(en erken 20.30)

5 Mayıs Cuma

Görevli : Ece İrem Erken

0 505 768 19 06

 

 

Birinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB
Serkan Deveci - Önder Altunbilek
17.00
ÇEA
Güneş Kösterit - Kutlu Kösterit / Hakan Karslı - Cumhur Özbey
Takiben
TEC
Semih Yılmaz - Gökhan Yılmaz
Takiben(en erken 19.30)
TEB
Niyazi Gürsoy - Mehmet Ali Şenkara
Takiben

İkinci Kort

 

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
ÇEB
Ali Arifoğlu - Nadir Şarifi / Faisal Baig - Usman Hassan
17.00
TEA
Hüseyin Bütüner - Mehmet Mert Beşe
Takiben
TEA
Cem Kazancıoğlu - Eren Dönertaş
Takiben(en erken 19.30)
Yasin Güney - Elif A. Turhan / Cem Kazancıoğlu - Gökçe Kazancıoğlu
Takiben